Arhīvs
Maijs, 2024
29
30
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
1
2
Grāmatveži un uzņēmumu vadītāji prasa skaidrot izmaiņas nodokļu jautājumos
Publicēts 2. janvārī, 2012.
Izvērtējot uzņēmumu vadītāju un grāmatvežu lūgumu pēc skaidrojuma nodokļu jautājumos, kas stājas spēkā 1.janvārī, Nodokļu Likumdošanas Izglītības centrs (NLIC) izveidojis jaunu semināru programmu - 4 semināri vienā – Būtiskas izmaiņas nodokļu likumdošanā 2012.gadā, fizisko personu nulles deklarācija, uzņēmuma gada pārskata sastādīšana – izmaiņas, mikrouzņēmumu nodokļa izmaiņas, kas norisināsies 5. janvārī.

Lai uzņēmumu vadītājiem un grāmatvežiem sniegtu nepieciešamo informāciju, šajā seminārā tiks apskatīti tādi jautājumi kā fiziskās personas mantiskā stāvokļa deklarēšana, ierobežojumi mikrouzņēmumu nodokļu maksātājiem, ierobežojumi fiksētā nodokļa maksātājiem, izmaiņas zemnieku saimniecībām, PVN īpašā kārtība būvniecībā, jauna pavadzīmju lietošanas kārtība, grozījumi likumos “Par uzņēmumu ienākuma nodokli”, “Par nekustamā īpašuma nodokli” un “Par valsts sociālo apdrošināšanu”. Tāpat tiks skatīti aktuālie grozījumi nodokļu likumos – UIN, IIN, PVN, mikrouzņēmumu nodoklī, NĪN, kā arī citas normatīvo aktu izmaiņas.

„Strādājot ikdienas darbu no mums tiek prasīta precizitāte un nodokļu jautājumu pārzināšana. Sūtījām vēstuli NLIC ar aicinājumu izveidot šādu programmu, kur tiks skarti mums būtiskākie jautājumi, kā arī nodokļu jauninājumi bez kuriem nevar pienācīgi veikt savus pienākumus,” atzīst grāmatvede no Jūrmalas, Anda Gailīte.

Semināru vada sertificēta nodokļu konsultante, ilggadēja VID speciāliste ar lielu pieredzi Jadviga Neilande. Tas dod iespēju ne vien uzzināt aktuālos jaunumus nodokļu likumdošanas jomā, bet arī saņemt atbildes uz personīgi interesējošiem jautājumiem tēmas ietvaros. Katram apmeklētājam tiek nodrošināti arī plaši semināra materiāli, kur sniegta informācija par jaunumiem nodokļu politikā, likumdošanas izmaiņas, kā arī padomi nodokļu optimizācijā un piemērošanā dažādās situācijās. Papildus tam NLIC piedāvā arī vispārējas nodokļu konsultācijas, kuru laikā speciālists ierodas uzņēmumā un pārrunās ar klientu cenšas rast risinājumus uzņēmumam nozīmīgos jautājumos, specializējoties uz konkrēto gadījumu.

„No janvāra mēneša nodokļu jautājumos ir ļoti daudzi jauninājumi, tāpēc atsaucoties uz pieprasījumu un sveicot jaunajā gadā, izveidojām jaunu programmu, kur tiks likts uzsvars uz šī brīža aktualitātēm, nepalaižot garām jaunāko un būtiskāko informāciju, tāpat semināra apmeklētājiem piešķirot dažādus bonusus - bezmaksas attālinātās konsultācijas nodokļu likumdošanas jautājumos, iespēju uzņēmumam izvietot reklāmu biznesa nozares portālos Ls 100 vērtībā par brīvu, katram semināra apmeklētājam - "Nodokļi un Komercija" abonements (Ls 84,- vērtībā) uz 12 mēnešiem – par brīvu, kā arī ļoti plašs izdales materiālu klāsts - vairāk kā 300 lpp viens komplekts,” stāsta "Nodokļu likumdošanas izglītības centra" kursu vadītāja Baiba Rozentāle.

NLIC piedāvājumi virzīti uz to, lai ietaupītu klientu laiku, nodrošinātu viņiem jaunākās informācijas iegūšanas iespējas viņiem piemērotākajā laikā un vietā, kā arī paplašinātu informācijas saņēmēju loku. Individuālais seminārs arī nodrošina individuālu pieeju katram uzņēmumam, sniedzot informāciju par tieši viņam interesējošiem jautājumiem.

Tuvākais NLIC seminārs paredzēts 5. janvārī. Lai pieteiktos semināram un iegūtu plašāku informāciju, zvaniet 29948182 vai rakstiet nodokli@hotline.lv.


Komentāri
Tavs vārds:
Tavs e-pasts:
Tava mājas lapa:
Ievadi šī portāla nosaukumu: