Arhīvs
Maijs, 2024
29
30
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
1
2
Grāmatvežiem iespēja apmeklēt unikālus apvienotos nodokļu seminārus 9.un 17.augustā
Publicēts 27. jūlijā, 2012.
Nodokļu likumdošanas izglītības centrs (NLIC), atsaucoties uz dalībnieku vairākkārtējiem lūgumiem, paplašina nodokļu semināru programmu. Šobrīd semināros tiks skatīti ne tikai jaunumi, bet katram no semināriem tiks pievienots īpašs modulis, kurā katrs jautājums tiks skatīts padziļināti.

„Šobrīd semināri par jaunumiem un izmaiņām ir plaši apmeklēti. Situācija mainās, tāpat mainās arī likumdošana un grāmatvežiem kā arī citiem interesentiem ir iespēja vienmēr būt lietas kursā un atvieglot savu ikdienas darbu. Esam nonākuši pie secinājuma, ka semināru dalībniekiem ir jādod iespēja uzzināt arī citus jautājumus, tāpēc katrs seminārs tiks rīkots, pievienojot jaunumu tematikai arī padziļināto moduli,” informē NLIC kursu vadītāja Baiba Rozentāle.

9.augustā kā īpašais modulis tiks skatītas izmaiņas darba samaksas aprēķināšanas kārtībā un aktualitātes saistībā ar grozījumiem darbaspēka nodokļos, bet 17.augustā - Grozījumi attaisnojuma dokumentu noformēšanā un izmaiņas skaidras naudas aprites kārtībā.

Tāpat semināra apmeklētāji tiks iepazīstināti ar jaunākajām izmaiņām nodokļu likumdošanā - veiktās izmaiņas likumā "Par pievienotās vērtības nodokli", izmaiņas likumā "Par sociālo valsts apdrošināšanu", "Par iedzīvotāju ienākuma nodokli". Tāpat tiks skatīta darbaspēka nodrošināšanas pakalpojumu saņemšana no mikrouzņēmumiem , veiktās izmaiņas "Mikrouzņēmumu nodokļa likumā" un „Uzņēmumu vieglo transportlīdzekļu nodokļa” piemērošanā, darījumu apliecinošo dokumentu noformēšanas kārtība un citi jautājumi.

NLIC seminārus ar padziļināto informatīvo moduli vadīs eksperte Inga Pumpure, kas ir finanšu konsultante grāmatvedības un nodokļu jomā, praktizējoša grāmatvede dažādu nozaru uzņēmumos. Pasniedzēja sniegs profesionāli izstrādātu un kvalitatīvu informāciju par nodokļu izmaiņām, kā arī atbildēs uz apmeklētāju jautājumiem gan semināra laikā, gan attālinātās konsultācijās pēc semināra.

Tāpat katram semināra apmeklētājam par brīvu tiek dāvināts izdevums "Nodokļi un Komercija" abonements uz 12 mēnešiem, interaktīvās konsultācijas nodokļu likumdošanas jautājumos pēc semināra par brīvu, kā arī 50% atlaide nākamajam NLIC semināram.

Tuvākie NLIC semināri paredzēti 9. un 17. augustā. Lai pieteiktos semināram un iegūtu plašāku informāciju, zvaniet 29948182 vai rakstiet nodokli@hotline.lv.

 


Komentāri
Tavs vārds:
Tavs e-pasts:
Tava mājas lapa:
Ievadi šī portāla nosaukumu: