Arhīvs
Maijs, 2024
29
30
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
1
2
Interesenti no visas Latvijas dodas uz Rīgu, lai uzzinātu jaunākās izmaiņas nodokļu likumdošanā
Publicēts 17. augustā, 2012.
Šobrīd aktuālākās nodokļu izmaiņas tiek skatītas īpašā apvienotā seminārā. Lai iegūtu plašāku skatījumu un profesionāla lektora skaidrojumus par šī brīža aktualitātēm, semināru apmeklē interesenti no visas Latvijas. Tuvākais Nodokļu likumdošanas izglītības centra (NLIC) rīkotais seminārs „Grāmatvedība pašnodarbinātām personām un citiem komersantiem, kas veic grāmatvedības uzskaiti vienkāršā ieraksta sistēmā + Būtiskākās izmaiņas nodokļu praktiskā aprēķināšanā pēc likumu grozījumiem uz 2012. gada 1. jūliju” norisināsies 30.augustā.

„Mūsu rīkotos seminārus apmeklē cilvēki no visas Latvijas – gan no Latgales reģiona, gan Vidzemes un Zemgales. Izmaiņas nodokļu likumdošanā notiek regulāri, tāpēc grāmatvežiem un citiem interesentiem ir būtiski vienmēr būt lietas kursā, turklāt semināra apmeklētājiem ir pieejamas bezmaksas attālinātās konsultācijas, tādējādi ir iespēja vienmēr uzzināt profesionāļa viedokli,” informē NLIC kursu vadītāja Baiba Rozentāle

Šis seminārs ir īpaši aktuāls pašnodarbinātām personām un citiem komersantiem, kas veic grāmatvedības uzskaiti vienkāršā ieraksta sistēmā, jo tiks skatītas tādas tēmas kā grāmatvedības uzskaites normatīvā bāze, tās pamatprasības, saimniecisko darījumu uzskaite, attaisnojošie dokumenti, to noformēšanas prasības, kā arī nodokļu aprēķināšanas metodika un uzskaite un valsts ieņēmumu dienestā iesniedzamie pārskati. Īpašā informatīvā modulī tiks skatītas veiktās izmaiņas likumā "Par pievienotās vērtības nodokli", likumā "Par sociālo valsts apdrošināšanu”, veiktās izmaiņas likumā "Par iedzīvotāju ienākuma nodokli". Tāpat skaidrota arī darbaspēka nodrošināšanas pakalpojumu saņemšana no mikrouzņēmumiem - pakalpojums vai darba attiecības, veiktās izmaiņas "Mikrouzņēmumu nodokļa likumā" un „Uzņēmumu vieglo transportlīdzekļu nodokļa” piemērošanā, kā arī runāts par darījumu apliecinošo dokumentu noformēšanas kārtību, jaunām prasībām attaisnojuma dokumentiem, EKA čekiem un jaunām prasībām tiem un likuma prasībām attiecībā uz skaidru naudu – ierobežojumiem un iespējām.

Šī brīža aktuālo semināru vadīs viena no nozares vadošākajām lektorēm – Inga Pumpure, kas ir finanšu konsultante grāmatvedības un nodokļu jomā, praktizējoša grāmatvede dažādu nozaru uzņēmumos. Pasniedzēja sniegs profesionāli izstrādātu un kvalitatīvu informāciju par nodokļu izmaiņām, kā arī atbildēs uz apmeklētāju jautājumiem gan semināra laikā, gan attālinātās konsultācijās pēc semināra.

Tāpat katram semināra apmeklētājam par brīvu tiek dāvināts izdevums "Nodokļi un Komercija" abonements uz 12 mēnešiem, interaktīvās konsultācijas nodokļu likumdošanas jautājumos pēc semināra par brīvu, kā arī 50% atlaide nākamajam NLIC semināram.

Tuvākais NLIC seminārs paredzēts 30.augustā. Lai pieteiktos semināram un iegūtu plašāku informāciju, zvaniet 29948182 vai rakstiet nodokli@hotline.lv.

 


Komentāri
Tavs vārds:
Tavs e-pasts:
Tava mājas lapa:
Ievadi šī portāla nosaukumu: