Arhīvs
Jūnijs, 2024
27
28
29
30
31
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
Īpašā seminārā tiks skaidrotas būtiskākās izmaiņas nodokļu praktiskā aprēķināšanā pēc jaunākajiem likumu grozījumiem; interesenti tiek aicināti pieteikt dalību
Publicēts 28. septembrī, 2012.
Lai sniegtu plašu skatījumu par būtiskākajām izmaiņām nodokļu praktiskā aprēķināšanā pēc jaunākajiem likumu grozījumiem, Nodokļu Likumdošanas Izglītības centrs (NLIC) 5.oktobrī rīkos īpašu semināru ar diviem papildus informatīvajiem moduļiem - “Nodokļa atbalsta pasākuma likuma mērķis” un "Padziļinātās sadarbības programma”.

 

Šajā seminārā tiks skatītas tādas tēmas kā veiktās izmaiņas likumā "Par pievienotās vērtības nodokli", veiktās izmaiņas likumā "Par sociālo valsts apdrošināšanu", "Par iedzīvotāju ienākuma nodokli", kā arī veiktās izmaiņas "Mikrouzņēmumu nodokļa likumā" un „Uzņēmumu vieglo transportlīdzekļu nodokļa”. Īpašajā modulī tiks skaidrots uz kādiem nodokļiem attiecas nodokļu atbalsta pasākumi, kas jādara, lai pieteiktos nodokļu atbalsta saņemšanai, kad tiek uzsākta atbalsta pasākumu īstenošana, arī deklarāciju precizējumi, nodokļu termiņu pagarinājumi, pasākumu ietvaros veicamie maksājumi, tāpat arī nokavējuma un soda naudas dzēšana un nokavēto maksājumu piedziņa, VID lēmumu apstrīdēšana un pārsūdzēšana. Otrā informatīvajā modulī lektore stāstīs par nodokļu samaksas termiņu pagarināšanu, tiesiskās aizsardzības procesu, nodokļu parādu dzēšanu, nodokļu deklarāciju precizēšana līdz auditam un sadarbošanās ar nodokļu administrācijas amatpersonām.

Šī brīža aktuālo semināru vadīs viena no nozares vadošākajām lektorēm – Inga Pumpure, kas ir finanšu konsultante grāmatvedības un nodokļu jomā, praktizējoša grāmatvede dažādu nozaru uzņēmumos. Pasniedzēja sniegs profesionāli izstrādātu un kvalitatīvu informāciju par nodokļu izmaiņām, kā arī atbildēs uz apmeklētāju jautājumiem gan semināra laikā, gan attālinātās konsultācijās pēc semināra.

Tāpat katram semināra apmeklētājam par brīvu tiek dāvināts izdevums "Nodokļi un Komercija" abonements uz 12 mēnešiem, interaktīvās konsultācijas nodokļu likumdošanas jautājumos pēc semināra par brīvu, kā arī 50% atlaide nākamajam NLIC semināram.

Tuvākais NLIC seminārs paredzēts 5.oktobrī. Lai pieteiktos semināram un iegūtu plašāku informāciju, zvaniet 29948182 vai rakstiet nodokli@hotline.lv.


Komentāri
Tavs vārds:
Tavs e-pasts:
Tava mājas lapa:
Ievadi šī portāla nosaukumu: