Arhīvs
Jūnijs, 2024
27
28
29
30
31
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
Jau šonedēļ tiks skaidroti šobrīd aktuālie nodokļu likumdošanas jaunumi, tajā skaitā, vieglo transportlīdzekļu un atvaļinājumu jautājumi; vēl var pieteikties
Publicēts 8. maijā, 2012.
Jau šonedēļ, 11.maijā, norisināsies Nodokļu Likumdošanas Izglītības centra (NLIC) rīkotais apvienotais nodokļu seminārs „Uzņēmuma vieglo transportlīdzekļu, izdevumu uzskaite un nodokļu piemērošanas kārtība / Atvaļinājumu piešķiršanas un aprēķināšanas kārtība / Būtiskas izmaiņas PVN u.c. nodokļu likumdošanā”. Interesenti tiek aicināti pieteikt dalību.

„Esam izvērtējuši vairākus aspektus – šī brīža notikumus nodokļu jautājumos un aptaujas anketas, kurās tika vaicāts, kāda, viņuprāt, ir aktuālākā tēma, kas būtu jāapskata padziļināti. Mēs strādājam apmeklētāju labā un arī nākamos seminārus plānojam veidot, izvērtējot nepieciešamības un informācijas pietiekamību,” atzīst "Nodokļu likumdošanas izglītības centra" kursu vadītāja Baiba Rozentāle.

Semināru „Uzņēmuma vieglo transportlīdzekļu, izdevumu uzskaite un nodokļu piemērošanas kārtība / Atvaļinājumu piešķiršanas un aprēķināšanas kārtība / Būtiskas izmaiņas PVN u.c. nodokļu likumdošanā” vadīs Inga Pumpure, kas ir finanšu konsultante grāmatvedības un nodokļu jomā, praktizējoša grāmatvede dažādu nozaru uzņēmumos, finanšu konsultante ieguldījumu, uzkrājumu un dzīvības apdrošināšanas jomā starptautiskā uzņēmumā, grāmatvedības pasniedzēja Latvijas Biznesa koledžā, kā arī grāmatvedības kvalifikācijas celšanas kursu lektore dažādās mācību komercfirmās un finanšu vadības maģistrs.

Šajā seminārā tiks apskatīti tādi jautājumi kā uzņēmuma vieglo transportlīdzekļu, izdevumu uzskaite un nodokļu piemērošanas kārtība, atvaļinājumu piešķiršanas un aprēķināšanas kārtība, būtiskas izmaiņas nodokļu likumdošanā 2012. gadā, aktuālie grozījumi nodokļu likumos, fizisko personu mantiskā stāvokļa deklarēšana - kādi ienākumi jādeklarē, kā arī jaunas aktuālas izmaiņas mikrouzņēmuma nodokļa piemērošanā un PVN deklarācija – izmaiņas, aktualitātes un optimizācija un citu nodokļu aktualitātes.

Tāpat uzņēmumiem šobrīd ir iespēja iegādāties "Nodokļu likumdošanas izglītības centra" un "J.Neilandes nodokļu konsultāciju" abonementa sertifikātu 3-12 mēnešiem, kas nodrošina uzņēmuma grāmatvedim iespēju apmeklēt nodokļu optimizācijas un nodokļu likumdošanas jaunumu seminārus visā tā darbības periodā PAR BRĪVU!

"Nodokļu likumdošanas izglītības centrs" un "J.Neilandes nodokļu konsultācijas" jau kopš 2008. gada regulāri organizē dažādus seminārus (ne mazāk kā 5-6 semināri mēnesī) par grāmatvedības un nodokļu jautājumiem - ar jaunākajiem no tiem vienmēr varat iepazīties izglītības portāla SEMINARI.LV kreisā slejā "Seminari.lv iesaka".

Katram sertifikāta īpašniekam papildus arī abonements interneta izdevumam "Nodokļi un Komercija" (skat. http://nodokli.mix.lv/) uz tādu pašu mēnešu skaitu kā abonementa sertifikāts.

Semināru sertifikātu cenas:
3 mēnešu sertifikāts - Ls 64 + PVN
6 mēnešu sertifikāts - Ls 128 + PVN
9 mēnešu sertifikāts - Ls 192 + PVN
12 mēnešu sertifikāts - Ls 256 + PVN

Tuvākais NLIC seminārs paredzēts 11. maijā. Lai pieteiktos semināram un iegūtu plašāku informāciju, zvaniet 29948182 vai rakstiet nodokli@hotline.lv.

 


Komentāri
Tavs vārds:
Tavs e-pasts:
Tava mājas lapa:
Ievadi šī portāla nosaukumu: