Arhīvs
Maijs, 2024
29
30
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
1
2
NLIC skaidros šobrīd aktuālos PVN likumdošanas jaunumus, vieglo transportlīdzekļu un atvaļinājumu jautājumus
Publicēts 28. aprīlī, 2012.
Sekojot līdzi aktualitātēm nodokļu jautājumos, Nodokļu Likumdošanas Izglītības centrs (NLIC) rīkos īpašu apvienoto semināru „Uzņēmuma vieglo transportlīdzekļu, izdevumu uzskaite un nodokļu piemērošanas kārtība / Atvaļinājumu piešķiršanas un aprēķināšanas kārtība / Būtiskas izmaiņas PVN u.c. nodokļu likumdošanā”, kas norisināsies 11.maijā, interesenti tiek aicināti pieteikt dalību.

„Esam izvērtējuši vairākus aspektus – šī brīža notikumus nodokļu jautājumos un aptaujas anketas, kurās tika vaicāts, kāda viņuprāt ir aktuālākā tēma, kas būtu jāapskata padziļināti. Mēs strādājam apmeklētāju labā un arī nākošos seminārus plānojam veidot, izvērtējot nepieciešamības un informācijas pietiekamību,” atzīst "Nodokļu likumdošanas izglītības centra" kursu vadītāja Baiba Rozentāle.

Semināru „Uzņēmuma vieglo transportlīdzekļu, izdevumu uzskaite un nodokļu piemērošanas kārtība / Atvaļinājumu piešķiršanas un aprēķināšanas kārtība / Būtiskas izmaiņas PVN u.c. nodokļu likumdošanā” vadīs Inga Pumpure, kas ir finanšu konsultante grāmatvedības un nodokļu jomā, praktizējoša grāmatvede dažādu nozaru uzņēmumos, finanšu konsultante ieguldījumu, uzkrājumu un dzīvības apdrošināšanas jomā starptautiskā uzņēmumā, grāmatvedības pasniedzēja Latvijas Biznesa koledžā, kā arī grāmatvedības kvalifikācijas celšanas kursu lektore dažādās mācību komercfirmās un finanšu vadības maģistrs.

Šajā seminārā tiks apskatīti tādi jautājumi kā uzņēmuma vieglo transportlīdzekļu, izdevumu uzskaite un nodokļu piemērošanas kārtība, atvaļinājumu piešķiršanas un aprēķināšanas kārtība, būtiskas izmaiņas nodokļu likumdošanā 2012. gadā, aktuālie grozījumi nodokļu likumos, fizisko personu mantiskā stāvokļa deklarēšana - kādi ienākumi jādeklarē, kā arī jaunas aktuālas izmaiņas mikrouzņēmuma nodokļa piemērošanā un PVN deklarācija – izmaiņas, aktualitātes un optimizācija un citu nodokļu aktualitātes.

Tuvākais NLIC seminārs paredzēts 11. maijā. Lai pieteiktos semināram un iegūtu plašāku informāciju, zvaniet 29948182 vai rakstiet nodokli@hotline.lv.

 


Komentāri
Tavs vārds:
Tavs e-pasts:
Tava mājas lapa:
Ievadi šī portāla nosaukumu: