Arhīvs
Jūnijs, 2024
27
28
29
30
31
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
NLIC sniedz skaidrojumus nodokļu likumdošanas izmaiņās
Publicēts 9. janvārī, 2012.
Lai sniegtu palīdzīgu roku grāmatvežiem un uzņēmumu vadītājiem par nodokļu jauninājumiem, Nodokļu Likumdošanas Izglītības centrs (NLIC) izveidojis īpašu semināru programmu - 4 semināri vienā - būtiskas izmaiņas nodokļu likumdošanā 2012. gadā, fizisko pers. nulles deklarācija; uzņēmuma gada pārskata sastādīšana - izmaiņas; mikrouzņēmumu nodokļa izmaiņas, kas norisināsies jau 12. janvārī.

„Šī gada sākumā saņēmām vairākus lūgumus pēc semināra rīkošanas, kas aptvertu šobrīd tik nozīmīgos nodokļu jautājumus. Lai grāmatveži un uzņēmumu vadītāji spētu veiksmīgi strādāt ikdienā, nācām pretim un šādu semināru rīkojam jau šonedēļ,” stāsta "Nodokļu likumdošanas izglītības centra" kursu vadītāja Baiba Rozentāle.

Šajā seminārā tiks apskatīti tādi jautājumi kā fiziskās personas mantiskā stāvokļa deklarēšana, ierobežojumi mikrouzņēmumu nodokļu maksātājiem, ierobežojumi fiksētā nodokļa maksātājiem, izmaiņas zemnieku saimniecībām, PVN īpašā kārtība būvniecībā, jauna pavadzīmju lietošanas kārtība, grozījumi likumos “Par uzņēmumu ienākuma nodokli”, “Par nekustamā īpašuma nodokli” un “Par valsts sociālo apdrošināšanu”. Tāpat tiks skatīti aktuālie grozījumi nodokļu likumos – UIN, IIN, PVN, mikrouzņēmumu nodoklī, NĪN, kā arī citas normatīvo aktu izmaiņas.

„Diemžēl ikdienas darbi iet daudz lēnāk, jo nepieciešamā informācija tiek meklēta internetā, tāpēc rakstīju vēstuli NLIC ar jautājumu, vai nevarētu izveidot kādu apvienoto semināru, kas varētu paskaidrot nodokļu jauninājumus, kas stājušies spēkā 1.janvārī. NLIC laipni nāca pretim un šonedēļ tiek rīkots seminārs, kur saņemšu nepieciešamo informāciju, turklāt pēc semināra solīja, ka varēšu sazināties ar pasniedzēju jebkurā laikā,” atzīst grāmatvede no Siguldas, Sarmīte Balode.

Semināru vada sertificēta nodokļu konsultante, ilggadēja VID speciāliste ar lielu pieredzi Jadviga Neilande. Tas dod iespēju ne vien uzzināt aktuālos jaunumus nodokļu likumdošanas jomā, bet arī saņemt atbildes uz personīgi interesējošiem jautājumiem tēmas ietvaros. Katram apmeklētājam tiek nodrošināti arī plaši semināra materiāli, kur sniegta informācija par jaunumiem nodokļu politikā, likumdošanas izmaiņas, kā arī padomi nodokļu optimizācijā un piemērošanā dažādās situācijās. Papildus tam NLIC piedāvā arī vispārējas nodokļu konsultācijas, kuru laikā speciālists ierodas uzņēmumā un pārrunās ar klientu cenšas rast risinājumus uzņēmumam nozīmīgos jautājumos, specializējoties uz konkrēto gadījumu.

Šī semināra apmeklētājiem tiek dota iespēja saņemt bezmaksas attālinātās konsultācijas nodokļu likumdošanas jautājumos, iespēju uzņēmumam izvietot reklāmu biznesa nozares portālos Ls 100 vērtībā par brīvu, katram semināra apmeklētājam - "Nodokļi un Komercija" abonements (Ls 84,- vērtībā) uz 12 mēnešiem – par brīvu, kā arī ļoti plašs izdales materiālu klāsts - vairāk kā 300 lpp viens komplekts.

Tuvākais NLIC seminārs paredzēts 12. janvārī. Lai pieteiktos semināram un iegūtu plašāku informāciju, zvaniet 29948182 vai rakstiet nodokli@hotline.lv.


Komentāri
Tavs vārds:
Tavs e-pasts:
Tava mājas lapa:
Ievadi šī portāla nosaukumu: