Arhīvs
Jūnijs, 2024
27
28
29
30
31
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
Skaidrojumi nodokļu jautājumos tagad tiks sniegti arī krievu valodā
Publicēts 26. janvārī, 2012.
Atsaucoties uz grāmatvežu un uzņēmumu vadītāju pieprasījumu, Nodokļu Likumdošanas Izglītības centrs (NLIC) nolēmis veidot seminārus par nodokļu jautājumiem arī krievu valodā. Pirmais NLIC seminārs „Jaunumi likumdošanā 2012.gadā” norisināsies jau 31. janvārī.

„Nodokļi un to aktualitātes ir ļoti specifiska lieta, tāpēc ir svarīgi, lai semināra apmeklētājs šo informāciju uztver pareizi. Atsaucoties uz vairākkārtējiem lūgumiem, esam nolēmuši veidot šādus seminārus arī krievu valodā, pieaicinot profesionālu lektori – Ingu Pumpuri,” stāsta "Nodokļu likumdošanas izglītības centra" kursu vadītāja Baiba Rozentāle.

Inga Pumpure ir finanšu konsultante grāmatvedības un nodokļu jomā, praktizējoša grāmatvede dažādu nozaru uzņēmumos, finanšu konsultante ieguldījumu, uzkrājumu un dzīvības apdrošināšanas jomā starptautiskā uzņēmumā MetLife Amplico, grāmatvedības pasniedzēja Latvijas Biznesa koledžā, kā arī grāmatvedības kvalifikācijas celšanas kursu lektore dažādās mācību komercfirmās un finanšu vadības maģistrs.

Šajā seminārā tiks apskatīti tādi jautājumi kā grozījumi likumos par PVN, mikrouzņēmumu nodokļa likumu, IIN, grozījumiem likumā par sociālo valsts apdrošināšanu, izmaiņām sociālajā jomā, grozījumiem likumā par nodokļiem un nodevām, par UIN, grozījumiem par grāmatvedību. Tāpat seminārā tiks izskatīti tādi jautājumi kā fizisko personu mantisko stāvokli un nedeklerēto ienākumu deklarēšanas likumu, akcīzes preču ievešanu no trīs valstīm un citiem būtiskiem jautājumiem.

Šī semināra apmeklētājiem tiek dota iespēja saņemt ne tikai bezmaksas attālinātās konsultācijas nodokļu likumdošanas jautājumos, bet arī iespēju uzņēmumam izvietot reklāmu biznesa nozares portālos Ls 100 vērtībā par brīvu, katram semināra apmeklētājam - "Nodokļi un Komercija" abonements (Ls 84,- vērtībā) uz 12 mēnešiem – par brīvu, kā arī ļoti plašs izdales materiālu klāsts.

Tuvākais NLIC seminārs krievu valodā paredzēts 31. janvārī, tāpat turpinās arī Jadvigas Neilandes vadītie nodokļu semināri latviešu valodā, tuvākais – 1.februārī. Lai pieteiktos semināram un iegūtu plašāku informāciju, zvaniet 20355559 vai rakstiet nodokli@hotline.lv.


Komentāri
Tavs vārds:
Tavs e-pasts:
Tava mājas lapa:
Ievadi šī portāla nosaukumu: