Arhīvs
Maijs, 2024
29
30
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
1
2
Šobrīd svarīgākās nodokļu izmaiņas, nulles deklarāciju labošana un jaunumi tiks skatīti vienā, apvienotā seminārā
Publicēts 14. jūnijā, 2012.
Sniedzot regulāras konsultācijas un atbildot uz dažādiem nodokļu jautājumiem, Nodokļu likumdošanas izglītības centrs (NLIC) izvērtējis visas iespējas un 20.jūnijā rīkos unikālu apvienoto semināru “Jaunākās nodokļu izmaiņas 2012.g / Personāla izmaksu, IIN, VSAOI optimizēšana / Atvaļinājumu un komandējumu piešķiršanas, aprēķināšanas kārtība / MUN / PVN praktiskā piemērošana / Nulles deklarāciju labošana", lai visiem interesentiem sniegtu profesionālus skaidrojumus ikdienas darbu uzlabošanai.

„Šobrīd ļoti aktuālas ir dažādas nodokļu izmaiņas, tāpat vēl joprojām cilvēki interesējas par mantiskā stāvokļa deklarēšanu un iespējamiem labojumiem, ko vēl var iesniegt. Regulāri saņemam zvanus par iespēju optimizēt IIN un VSAOI, tāpēc veidosim konkrētu semināru, kas aptver šīs tēmas un iesakām to apmeklēt katra uzņēmuma grāmatvedim un vadītājam. Tas atvieglos ikdienas darbus un lektore sniegt ieskatu jautājumos, kas ir arī ārpus semināra tēmas,” informē NLIC kursu vadītāja Baiba Rozentāle

Šajā seminārā tiks skatīti tādi jautājumi kā uzņēmumu iespēja ietaupīt, komandējumu un atvaļinājumu piešķiršana un aprēķināšana, MUN darbības ierobežojumi, izmaiņas un ar to saistītie jautājumi, ar PVN apliekamie darījumi, izmaiņas, kārtība un jauninājumi, nulles deklarāciju labošana, kļūdas un interesantākie fakti citos nodokļu likumdošanas jautājumos.

NLIC seminārus, kas tiek organizēti nelielās grupās, vada sertificēta nodokļu konsultante, ilggadēja VID speciāliste ar lielu pieredzi Jadviga Neilande. Tas dod iespēju ne vien uzzināt aktuālos jaunumus nodokļu likumdošanas jomā, bet arī saņemt atbildes uz personīgi interesējošiem jautājumiem tēmas ietvaros.

Tuvākais NLIC apvienotais seminārs paredzēts 20. jūnijā. Lai pieteiktos semināram un iegūtu plašāku informāciju, zvaniet 29948182 vai rakstiet nodokli@hotline.lv

 


Komentāri
Tavs vārds:
Tavs e-pasts:
Tava mājas lapa:
Ievadi šī portāla nosaukumu: