Arhīvs
Jūnijs, 2024
27
28
29
30
31
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
Tiks skaidrotas būtiskākās kļūdas, piemēri un aprēķini Gada pārskata un UIN deklarācijas sastādīšanā
Publicēts 2. aprīlī, 2012.
Izvērtējot uzņēmumu pieprasījumu pēc skaidrojumiem UIN un Gada pārskata sastādīšanā, šonedēļ, 4.aprīlī, tiks rīkots īpašs praktiskais seminārs, dodot iespēju saņemt plašu informāciju par deklarāciju sastādīšanas kļūdām, piemēriem un aprēķinu.

Lai sniegtu uzņēmumiem pēc iespējas plašāku informāciju un iespēju ar to visu iepazīties praktiski, seminārā “Gada pārskata un UIN deklarācijas sastādīšana, būtiskākās kļūdas. Praktiskie aprēķini un piemēri. PVN priekšnodokļa korekcijas” tiks skatītas tādas tēmas kā Gada pārskats – novērtēšana, apliecinošie dokumenti, kases aparāti un čeki, aizdevumi un aizņēmumi, posteņu analīze, biežākās kļūdas, peļņas sadale, izņemtā nauda un nodoklis. Tāpat tiks skatīti ilgtermiņu ieguldījumi - bioloģiskie aktīvi, pārdošanai turētie ilgtermiņa ieguldījumi, pamatlīdzekļu uzskaite finanšu un nodokļu grāmatvedībā, novērtēšana un atzīšana, nolietojuma pārvērtēšana un pārklasifikācija, pamatlīdzekļu izslēgšana (pārdošana, norakstīšana), nodokļu sekas – UIN, PVN un pamatlīdzekļu uzrādīšana UIN deklarācijā, kā arī krājuma uzskaite - krājumu novērtēšanas metodes – vidējā svērtā vai FIFO, krājumu uzskaite finanšu grāmatvedībā - nepārtrauktā vai periodiskā inventarizācijas metode , kura izdevīgāka, kā arī krājumu nocenošana, zudumu normas, zādzības un krājumu norakstīšana - nodokļu (UIN un PVN) sekas.

Tāpat semināra apmeklētāji tiks iepazīstināti ar UIN aprēķināšanas svarīgākajiem jautājumiem - nesaimnieciskie izdevumi un personāla izdevumi, UIN un ziedojumi un atlaižu piemērošana, reprezentācijas izdevumi un reklāma, procentu aprēķināšana par izņēmumiem no fiziskām personām, saistītām personām un nerezidentiem, UIN palielināšana vai samazināšana darījumos ar saistītām personām, tirgus vērtības un transferta cenu noteikšana, darījumi ar nerezidentiem, UIN grupas uzņēmumu zaudējumu pārnešana un segšana kā arī UIN deklarācijas praktiska sastādīšana un avansa maksājumu aprēķināšana.

Šajā seminārā interesentiem ir iespējams ne tikai gūt teorētisku priekšstatu par šiem jautājumiem, bet iespēju iegūt praktiskas zināšanas, kā arī pieteikt konkrētu jautājumu, ko vēlētos apskatīt padziļinātāk.

Semināru vada pazīstamā sertificēta nodokļu konsultante, ilggadēja VID speciāliste ar lielu pieredzi Jadviga Neilande.

Tuvākais NLIC seminārs paredzēts 4. aprīlī. Lai pieteiktos semināram un iegūtu plašāku informāciju, zvaniet 28242360 vai rakstiet Neilandes.konsultacijas@e-pasts.lv


Komentāri
Tavs vārds:
Tavs e-pasts:
Tava mājas lapa:
Ievadi šī portāla nosaukumu: